Reference

Metodiky a obsahy vzdělávacích kurzů vybíráme na základě zkušeností z reálných projektů, které realizujeme pro naše klienty. 

Vznikají tak kvalitní vzdělávací kurzy a školení, ověřené v reálných podmínkách. 

Vždy dbáme na kvalitně odvedenou prací z pohledu přípravy, obsahu a metodik programů. Jsme zaměřeni hlavně na aplikovatelnost a vždy nás těší, když jsou nové myšlenky , know-how a získané dovednosti, které předáváme,  aplikovány do profesního i osobního života.

A.S.A, spol. s.r.o

Ráda bych poděkovala společnosti Liška Solutions za skvělou spolupráci, profesionální přístup k celé akci.

Detail Reference

Hypotéční banka

Lektorka ze společnosti Liška solutions, která školila v naší společnosti prodej po telefonu dokázala účastníky nadchnout a zapojit.

Detail Reference

SAS Automotive, s.r.o

Liška Solutions by som určite odporučil, máme s nimi veľmi dobré skúsenosti (aj priamo osobné) - veľká spokojnosť

Detail Reference

MERCK spol s.r.o

Za velkou výhodu spolupráce považujeme dobrou znalost prostředí firmy, manažerů a vybraných týmů naší společnosti.

Detail Reference

Makro Cash & Carry ČR/ Metro Cash & Carry SR s.r.o

Vysoce oceňujeme přístup lektorů, konzultantů a koučů, kteří připravují jednotlivé tréninky dle našich potřeb a vedou trénink interaktivní formou s dopadem na praktické využití.

Detail Reference

Izolace Polná

S prací společnosti Liška Solutions s.r.o jsme velmi spokojeni. Školení jsou pestrá, živá a vedená zážitkovou a interaktivní formou.

Detail Reference

Česká spořitelna, a.s.

Liška Solutions ma zo strany našich zamestnancov vynikajúce hodnotenie z hľadiska prínosu do praxe a lektorských schopností školiteľov.

Detail Reference

JPServis, a.s.

Se službami Liška Solutions s.r.o jsme dlouhodobě spokojeni díky trvale vysokému standardu dodávky služeb a orientaci na dosahování výsledků.

Detail Reference

Českomoravská stavební spořitelna a.s.

Českomoravská stavební spořitelna spolupracuje v oblasti vzdělávání svých externích spolupracovníků s firmou Liška solutions od roku 2006.

Detail Reference

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty, vzdělávejte se s námi

PŘÍPRAVA FIREMNÍHO KURZU NA MÍRU, KONTAKTUJTE NÁS

Lenka Křivková

TFD Manager

Po absolvování kurzu Talent management jsem se rozhodla sdílet zkušenosti s dalšími HR profesionály. Lektorka byla velmi profesionální.

Iveta Janáková

HR Training Specialist

U Liška Solutions jsem absolvovala kurz Talent management který byl se zaměřením do praxe a pomohl mi uspořádat si myšlenky. Lektorka byla profesionální s širokým backroundem.

Martin Veškrna

Člen dozorčí rady, vedoucí oddělení Péče o klienty

Společnost Liška Solutions, s.r.o pro nás uspořádala školení prodeje po telefonu, s jehož výsledky jsme velmi spokojení. Lektorka školení dokázala účastníky nadchnout a zapojit.

Matěj Beno

Head of HR Plant

Liška Solutions by som určite odporučil, máme s nimi veľmi dobré skúsenosti (aj priamo osobné) - veľká spokojnosť

Katarina Mercelova

Head of Training

Ladislav Apfelthaler

Jednatel společnosti

S prací společnosti Liška Solutions s.r.o jsme velmi spokojeni. Naše kontinuálně vznikající obchodní týmy se díky nastavenému systému vzdělávání, se společností Liška-Solutions s.r.o, dostávají velmi rychle do výkonu a dosahují výborných výsledků. Školení jsou pestrá, živá a vedená zážitkovou a interaktivní formou.

Ing. Jaroslava Egedová

Senior specialista vzdělávání

Dôvodov, prečo spolupracujeme s Liška Solutions je niekoľko. V prvom rade sú to vynikajúce hodnotenie zo strany našich zamestnancov z hľadiska prínosu do praxe a lektorských schopností školiteľov. Oceňujeme tiež kreativitu a neustálu inováciu portfólia a obsahu školení podľa najnovších trendov. Tieto programy dosahujú v rámci katalógových školení jedno z najlepších hodnotení vôbec.

Ing. Marek Cagášek, BA

Ředitel společnosti a člen představenstva

Se službami Liška Solutions s.r.o jsme dlouhodobě spokojeni díky trvale vysokému standardu dodávky služeb a orientaci na dosahování výsledků.

Mgr. Anděla Jansová

Vedoucí personálního oddělení

Školení prodeje po telefonu splnilo naše očekávání. Dokázali jsme výrazně zkrátit rozsah a délku našich hovorů a osvojili jsme si co nejpřirozenější formu rozhovoru bez používání nacvičených frází.

Ing. Zdeněk Malec, Ph. D.

National sales Manager

Po skončení kurzu jsme zaznamenali prokazatelné zvýšení kvality našich akvizičních telefonátů i počet uskutečněných schůzek. Tento kurz rozhodně doporučuji, avšak doufám, že jej neabsolvují naši konkurenti.

Jana Libnarová

Vedoucí personálního oddělení

Na tomto kurzu si naše pracovnice osvojily nejen teoretické znalosti, ale vše si rovnou díky vybavení tzv. telefonní ústředny v místnosti vyzkoušely. Naučily se vést různé druhy rozhovorů, zvládat problematické zákazníky a celkově vést asertivní komunikaci po telefonu.

Taťána Bohatová

Manažer kontaktního centra

V rámci workshopu jsme získali řadu poznatků, které jsme díky telefonní ústředně mohli ihned aplikovat v praxi a poznat, že opravdu fungují. Osvojili jsme si pozměněný způsob vedení rozhovoru a nové postupy v telefonování, které jsme si na kurzu rychle zažili.

Petr Živec

Senior Business Unit Manager

Díky kurzu jsem si uvědomil modely chování svého i svých kolegů, což nám pomohlo z hlediska dalšího osobního rozvoje zaměstnanců a rozvoje úspěšného týmu. Toto školení pro mě bylo nezapomenutelným zážitkem a inspirací do budoucna.

PHDr. Eliška Berková

Manažerka vzdělávání

Kurz od firmy Liška solutions Horsemanship byl velmi silný zážitek, v rámci něhož jsem si uvědomila své možnosti.

Mgr. Hana Ševčíková

Provozní ředitelka

Na tomto kurzu jsme zjistili, na čem by měl každý z nás v budoucnu zapracovat. Jsme vnímavější a nezavíráme oči před signály okolí a nad danou situací a nad sebou samými se snažíme konstruktivně zamyslet. Tuto zajímavou zkušenost můžu všem vřele doporučit.

Jiří Pechr

Quality manager

Získané poznatky z proběhlých kurzů využívám každý den – zlepšil jsem si vlastní styl komunikace, efektivně prosazuji své názory a dokáži si zorganizovat pracovní povinnosti, aniž bych při tom přišel o všechnu energii. Pro mne, jako pro člena managementu, byl Horseman Leadership jedním z nejlepších školení za dobu 9 let mé funkce.

Šárka Svobodová

Business Unit Manager Innovative Products

Na tomto kurzu jsem se naučila vnímat silné a slabé stránky mých spolupracovníků, takže se mi s nimi dnes lépe pracuje. Dozvěděla jsem se také, jak mě vnímá okolí a jak bych měla efektivně změnit můj styl práce s týmem.

účastník týmu M. Antoše

Na horsemanshipu jsem si uvědomila, jaké jsou mé silné stránky a kde mám prostor pro zlepšení. Prostě výborná akce!

účastník týmu M. Antoše

Díky kurzu od Liška solutions jsem poznal, jak to, s jakými myšlenkami k úkolům přistupuji, ovlivňuje jejich úspěšnost – víc takových školení (to myslím upřímně a vážně).

účastník týmu M. Antoše

Školení Horsemanship bylo bez nadsázky asi nejzajímavější školení, co jsem absolvoval a to říkám s pocitem, že ke zvířatům nemám příliš vřelý vztah. Odnesl jsem si neocenitelnou konkrétní zpětnou vazbu na svůj způsob komunikace.

účastník týmu M. Antoše

Na kurzu od společnosti Liška solutions jsem se naučil neverbálně komunikovat tak, aby ostatní dělali to, co po nich žádám.

Marek Antoš

Section manager

Díky horsemanshipu vím, jaký používám styl vedení, naučil jsem se zpracovávat nové neznámé situace a řešit je. Pochopil jsem, jak můj výkon vnímá zbytek mého týmu, a dozvěděl jsem se, jak mám pracovat s jednotlivými členy na jejich osobním rozvoji.