O nás

Jsme inovativní vzdělávací a poradenská společnost, která vám pomáhá růst na poli businessu. Přinášíme znalosti z oblasti nových technologií, řízení firem i obchodu prostřednictvím vzdělávacích kurzů. 

Zároveň vás učíme budovat kvalitní vztahy, rozvíjet vaše komunikační dovednosti, nastavit kulturní změny ve společnosti nebo změnit vlastní životní styl.

Pořádáme vzdělávací kurzy zejména pro střední a velké firmy působící v České republice a na Slovensku. Náš tým lektorů a koučů pokrývá řadu tematických oblastí (soft skills, optimalizace procesů, projektové řízení, práce se změnou, assessment centrum a development centrum, eventy a teambuildingy, Horseman leadership aj.)

Vybraná úspěšná témata nabízíme formou školení nejen firmám, ale i jednotlivcům prostřednictvím našich otevřených kurzů.

Služby photo

O společnosti a historie

12 let na trhu                 2 348 proběhlých kurzů          31 860 účastníků

přes 253 témat             52 lektorů a koučů                    školíme v 6 jazycích

Více informací o naší společnosti

Lektorský tým

Vybíráme lektory, kteří jsou energičtí, se zajímavou profesní a životní zkušeností. Jednotlivá témata demonstrují na konkrétních příkladech a projektech. Vždy Vám také odpoví na Vaše konkrétní otázky a budou s Vámi hledat řešení pro Vaše konkrétní situace. 

Více informací o našich lektorech
Služby photo
Služby photo

Školící prostory

Máme pro Vás připravené školicí prostory, které jsou speciálně vybavené moderními technologiemi pro Vaše školení, workshopy či porady. Sídlíme v příjemném prostředí na Praze 6. 

Více informací o našich školících prostorech