Manažerské dovednosti

Manažerské dovednosti pomáhají efektivně zvládat situace, které nastanou ve Vašem týmu. Naučte se být skvělým manažerem, vést a motivovat Vaše lidi.

Business Case

Příprava, předložení a prezentace Obchodní případu (Business Case) ke schválení, rozhoduje o dalším osudu vašeho projektu. I když mají firmy své vlastní standardy a formuláře, tyto nejsou používány, případně nejsou pochopeny anebo mohou být příliš komplikované

DETAIL KURZU

Projektové řízení prakticky

Trénink okamžitě aplikovatelných metod, tipů a triků projektového řízení, díky kterým dokážete ještě před spuštěním projektu správně vyhodnotit podmínky, které potřebujete pro naplánování, realizaci i úspěšné ukončení projektu

DETAIL KURZU

Práce s časem a cíli

Osvojte si nový přístup k času, díky kterému zvládnete vše, co je pro vás důležité. Utřídíte si vlastní hodnoty a priority a získáte tak nový pohled na způsob, jakým trávíte svůj čas.

DETAIL KURZU

Jak oslovit a získat nové zaměstnance

Pracovní trh se změnil nejenom díky digitálních technologii, rychlosti inovací a demografické struktuře, ale také díky generační diverzitě pracovní síly, kdy se na pracovišti setkává více generací. Jenže díky tomu, že kdokoli, kdykoli a odkudkoli může zjistit informace o vaší značce, o vaší společnosti, je nutné budovat v této digitální džungli správné povědomí.

DETAIL KURZU

Manažerská inovace a kreativita

Pokud prozkoumáte horizont, buďte si jisti, že uvidíte zítřejší problém, který by vaše firma měla začít řešit už dnes!

DETAIL KURZU